Szachowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2023

W dniu 17 czerwca 2023 r. W Siedzibie Klubu HDK W OSTASZEWIE, rozegrane zostały Szachowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko — Pomorskiego Krwiodawców i Mistrzostwa Gminy Łysomice — Seniorów i Juniorów. Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim kontrolowanym na dystansie 7 rund, z tempem gry po 15 minut na partię dla zawodnika (kojarzenie komputerowe), według obowiązujących przepisów gry Polskiego Związku Szachowego.

Podczas zawodów panowała miła i przyjazna atmosfera, przy kawie, napojach i drożdżówkach /ufundowanych przez UG W Łysomicach/. Zawody sędziował Czesław Karasiewicz wraz z Damianem Kamińskim. Organizatorem był Klub Honorowych Dawców Krwi koła PCK w Ostaszewie i Urząd Gminy Łysomice. Pamiątkowe statuetki Mistrzostw, puchary, statuetki, nagrody wręczał Wójt Gminy Łysomice Piotr Kowal. Sponsorami Mistrzostw byli: Pani Małgorzata Smetaniuk – Gospodarstwo Rolne W Ostaszewie, Urząd Gminy Łysomice, Starostwo Powiatu Toruńskiego i Kuj.-Pom. Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy.

Pierwsza trójka W klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Woj. Kuj. -Pom. Honorowych Dawców Krwi PCK przedstawia się następująco:

I m-ce Klub HDK Ostaszewo – zdobywając Puchar Wojewody Kuj.-Pom. Mikolaja Bogdanowicza.

II m-ce Klub HDK Inowroclaw – zdobywając Puchar Starosty Toruńskiego Marka Olszewskiego.

III m-ce Klub HDK Logistycy Bydgoszcz – zdobywając Puchar Starosty Toruńskiego Marka Olszewskiego.

Pierwsza trójka w klasyfikacji indywidualnej Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego Honorowych Dawców Krwi PCK, przedstawia się następująco:I m-ce Kamiński Damian – HDK Ostaszewo.

II m-ce Żebracki Jaroslaw – HDK Ostaszewo.

III m-ce Jastrzębski Tomasz – HDK Ostaszewo.

Wszyscy otrzymali Puchary Starosty Toruńskiego Marka Olszewskiego oraz upominki od Wojewody Kuj.- Pom. Mikołaja Bogdanowicza.

Pierwsza trójka W klasyfikacji Seniorów Mistrzostw Gminy Łysomice, przedstawia się następująco: I m-ce Kamiński Dominik – Ostaszewo

II m-ce Rzepkowski Jacek – Ostaszewo.

III m-ce Pazderski Piotr – Różankowo.

Wszyscy otrzymali Puchary Wójta Gminy Łysomice.

Pierwsza trójka W klasyfikacji Juniorów Mistrzostw Gminy Łysomice, przedstawia się następująco: I m-ce Dębek Teo – Łysomice.

II m-ce Werner Szymon – Ostaszewo.

III m-ce Antoni Iwiński – Ostaszewo.

Wszyscy otrzymali Puchary Wójta Gminy Łysomice.

Pozostali zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary Szachowych Mistrzostw.

Puchary, statuetki i nagrody wręczył osobiście wszystkim zawodnikom Wójt Gminy Łysomice Piotr Kowal.

Prezes Klubu HDK PCK W Ostaszewie:
Czesław Karasiewicz

Fotorelacja:

Dodaj komentarzVerified by MonsterInsights