Pierwsza pomoc

Tradycja szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy sięga początków istnienia Polskiego Czerwonego Krzyża, tj. 1919 roku.

Uświadomienie znaczenia pierwszej pomocy, propagowanie wiedzy na temat jej udzielania i uczenie, jak właściwie reagować w przypadku zagrożenia ludzkiego życia i zdrowia – to jedno z najważniejszych zadań statutowych Polskiego Czerwonego Krzyża.

Nasze szkolenia dostosowujemy do bieżących standardów, tak aby każdy absolwent posiadał najświeższe informacje i miał odpowiednie umiejętności, które pozwolą na szybką i fachową pomoc poszkodowanym.

Prowadzimy szkolenia pierwszej pomocy dla młodzieży, przedstawicieli firm z różnych działów gospodarki oraz służb mundurowych. Szkolimy m.in. nauczycieli, pracowników: administracji rządowej, firm ochroniarskich, hipermarketów. Wszyscy przechodzą szkolenia, po których ukończeniu potrafią właściwie zareagować w najtrudniejszych sytuacjach.

Ściśle współpracujemy z Globalnym Centrum Referencyjnym ds. nauczania Pierwszej Pomocy, nasze szkolenia prowadzone są zgodnie ze standardami ustalanymi przez Europejską Radę Resuscytacji oraz Międzynarodową Federację Stowarzyszeń Czerwonego Krzyża i Czerwonego PółksiężycaVerified by MonsterInsights