Akcja krwiodawstwa w Małej Nieszawce zakończona sukcesem

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w kolejnej Akcji Honorowego Krwiodawstwa w niedzielę 05 marca.

Byli stali Krwiodawcy, na których zawsze można liczyć, ale pojawiły się również nowe osoby: dorośli i przedstawiciele młodzieży (niektórzy z nich dopiero ukończyli wymagane 18 lat)❤.

Dziękuję Wam wszystkim tym bardziej, że mimo bardzo niesprzyjającej pogody, ustanowiliście rekord (biorę pod uwagę okres ostatnich 3 lat “Covid-19 “)🥇🏆.

Zespół serologii nie mógł narzekać na brak pracy. Całemu Zespołowi Serologii z RCKiK w Bydgoszczy i Oddziałowi w Toruniu bardzo dziękuję za zaangażowanie 🌷🌷🌷

Krew pozyskana od Dawców zminimalizuje, przynajmniej częściowo, ciągłe braki tego bezcennego leku❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️.

Oczywiście były upominki, za które dziękuję RCKiK oraz PCK O/Toruń 🎁🎁🎁.

Mamy kolejnych Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi (podano alfabetycznie):

1. Przybyszewski Waldemar

2. Rogalski Łukasz

3. Szynkowski Andrzej

4. Waszyńska-Pstrąg Ewelina

Ogromne gratulacje i podziękowania za chęć niesienia pomocy innym🌷🌷🌷🌷❣️

Miłym jest również to, że w Akcji HDK udział wzięli Ci krwiodawcy, którzy osiągnęli już wszystko pod względem odznaczeń dla siebie – są Zasłużonymi dla Zdrowia Narodu HDK🥇🇵🇱. Dziękuję Wam z całego serca🌷❤️.

Oczywiście były osoby,które z różnych przyczyn m.in. zdrowotnych tym razem Krwi nie mogły oddać – dziękuję Wam za poświęcenie swojego wolnego czasu. Jak nie teraz, to następnym razem❣️❤️❣️. Ważne, że mieliście dobre intencje.

Słowa podziękowania kieruję również do księży parafii Małej Nieszawki (ks. Marcin Lisiński) i Cierpic (ks.Tomasz Pokornowski) – zawsze wspierają akcje HDK⛪️,; dziękuję również działowi promocji Urzędu Gminy w Wielkiej Nieszawce 📃🗒🌷.

Podczas Akcji HDK, przedstawicielka RCKiK w Bydgoszczy przekazała na ręce właścicieli sali “ELEMA” (p. Helena i Julian Dąbrowicz), podziękowanie za wieloletnie bezinteresowne użyczanie sali w celu przeprowadzania Akcji HDK. Przyłączam się do tych podziękowań ❤❤❤❤❤.

To ogólnie tyle. Już teraz zapraszam do udziału w kolejnej Akcji HDK. A teraz jak zwykle trochę wspomnień.

Czapiewska Brygida

Fotorelacja z akcji krwiodawstwa w Małej Nieszawce (Sala ELEMA)

Dodaj komentarzVerified by MonsterInsights